İNŞAAT TAAHHÜT

  Kurucu, Rusların Mühendislik Alanındaki Sağlamcılık Yaklaşımıyla Oluşturup, Sovyetler Birliği Ülkelerine Yaydığı SNIP İnşaat Standartlarına ve Sözleşmelere Tam Uygunluk Esasıyla 2002 - 2009 Yıllarında İnşaatını Ettiği Yapıların Tecrübeleri Üzerine Döndüğü Ülkede, Piyasa Koşullarını Analiz Etmek Üzere Kendi Projelendirdiği, Biri Sıfırdan Diğeri Mevcut Eski Yapının Yıkılarak Yerine Yapılacak İki Apartmanın İnşaatını Taahhüt Olarak Gerçekleştirdi.

 

  Bu Süreçteki Gözlem ve Tecrübeleri Sonucunda Mevcut 'Çok Serbest Piyasa' Koşullarında Rekabete Girmenin Karlı Olmayacağını Gözlemleyip, İnşaat Taahhüt İşine Devam Etmemeyi Tercih Etti.

Taahhüt 1
Taahhüt 2
Show More

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge