PROJE GELİŞTİRME

  Suudi Arabistan Menşeili Bir Yatırımcı İçin Proje Geliştiren Bir Firmaya, 2015 - 2016 Yıllarında;

1. İzmit Çayırköy'de Planlanan Yüksek Katlı Tekil Blok ve Site Tarzında Apartman,

2. Yine Çayırköy'deki Muhtelif Arsalar İçin 8-10 Katlı Apartman Blokları, 

3. Çayırköy Gölkaypark Kıyısındaki Gölevi Restoranın Kapasitesini Artırma ve Mescit Projeleri,

4. Kandıra Yolu Üzerinde Planlanan 45 Müstakil Dubleks Taş Villanın Konumlandığı, İçinde Hayvanat, Botanik, Çiçek ve Meyve Bahçeleri, Binicilik Tesisi, Futbol, Basketbol, Voleybol, Açık Fitness, Golf, Olimpik Trambolin Sahaları, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları ve Çocuk Parkları, Kapalı Fitness ve SPA, Kafe, Restoran, Misafir Evi, Mescit, Taş Fırın ve Organik Pazar Mahallerini Bulunduran Ultra Lüks Royal Ranches Projesi,

5. Başiskele ve Sapanca'da Dubleks Villalardan Oluşan Site Projeleri

6. Kıbrıs'taki Muhtelif Arsalara Apartman Projeleri İçin 

Yatırımcı Talepleri ve İmar Bilgileri Doğrultusunda Arsaya Yerleşim ve Vaziyet Planı Çalışmaları, Kat Planı Taslakları, Arsa Sahiplerine Kat Karşılığı Oran Teklif Fizibilite Çalışmaları, Arap Yatırımcılara İnşaat Maliyet Hazırlığı ve Teklifi Çalışmaları, Harita ve Şehir Planlama Büroları İle Koordinasyon Hizmetleri Verdi.

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge