top of page
  • Yazarın fotoğrafıSerhat Küçükerdal

MAYALAR Proje Yönetim Yazılım + YSM Yazılım İş Ortaklığı

Güncelleme tarihi: 17 May 2020

Hizmetlerimizdeki Güncellemeler Vesilesiyle Revize Ettiğim MAYALAR Websitesini Dinamikleştirmek, Faydalı Bilgileri, Tecrübelerimi ve Yorumlarımı Paylaşabilmek Üzere İlk Bloğumu Yazıyorum. Kıymetli Eleştiri, Düzeltme ve Yorumlarınızı Beklerim...


MAYALAR Olarak, YSM Yazılım Firması ile PİR Proje ve İş Yönetim Platformu ve YSM İşletme Yönetimi Yazılımları'nın Pazarlanması, Satışı, Eğitimi ve Müşavirliği Hususunda Temmuz Ayı İçinde Yetkili Bayi'lik Sözleşmesi İmzaladık.


09 Ağustos 2018'deki Döviz Kurları Artışıyla Başlayan Ekonomik Kriz Birinci Senesini Doldurmak Üzere. Yükselen Faizler ve Maliyetler Sebebi ile Konut Satışları Neredeyse Durdu. Arzın Şişmesinde ve Kaynakların İsraf Edilmesinde 'Çok Serbest' Piyasa Koşulları Vesilesi ile Hemen Herkesin Sektöre Girmesi ve Yapı Stoğuna Katkıda Bulunmuş Olması da Etken. Sene Başında Müteahhitlerin Sınıflandırılması Hakkında Yayımlanan Yönetmelik, Uygulanamadan Kadük Kalmışa Benziyor. Devlet, Her Zamanki Gibi, Havalar Güzelken Yine Bir Sistem Kuramadı ve İşletmeler Bu Krizle Tekrar Başbaşa Kaldı. Lakin Hayat Devam Ediyor.


Vakit, Yeni Birşeyler Yapma Vaktidir...


YSM Yazılım Firması Kurucusu ve CEO'su Bilgisayar Yük. Mühendisi Sn. Sedat YAZICI ile Yaptığımız İstişarelerde, Henüz Sadece Bir İnşaat Yönetimi Yazılımı İken PİR'in ÜR-GE Faaliyetlerine Katkıda Bulunurdum. Geçtiğimiz İlkbahar Esen Bir Rüzgar ile İş Ortaklığına Karar Kıldık. Teklifi için Kendisine Buradan Teşekkür Ediyorum.


Özellikle de İçinde Olduğumuz Dar Ekonomik Zamanda, İşletmelerin Kaynaklarını Maksimum Verimde Kullanmaları, Olgunlaşan İş Fırsatlarını Takip Ederek, Satışa Döndürmeleri için Bir Şirket İçi Yönetim Disiplinine Girmeleri Gerekiyor Diye Düşünüyorum. Mevcut Yöntemler Başarılı Olsaydı, Çevremizdeki Sıkıntılı İşletme Sayısı Daha Az Olurdu Sanırım.


Patron Dahil Şirketin Kritik Personelinin İşlerini Şeffaflaştıracak, İş ve Kararlarda Beşeri Keyfiyeti ve Hata Riskini En Aza İndirecek, Dolayısıyla Kurumsal Hafızayı Oluşturmasıyla Dün - Yarın İlişkisini Kurduracak Bir Şirket İçi Strateji Platformudur PİR ve YSM Yazılımları. Bulut Üzerinden Online Çalışan Ürünler, İnternetin Olduğu Heryerde, Herbir Cihazdan, Veri Akışına ve Anlık Rapor Almaya Yarar.


Türk Tipi Proje, Şantiye, İşletme Yönetimi Yazılımları, Gereken Kullanıcı Sayısı Kadar ve Dönemlik Kiralanabilme, Lisans ve Donanım Yatırımı Olmadan Kullanılabilme Fırsatlarıyla Rakiplerine Oranla Çok Daha Düşük Maliyetlidir. İlaveten Yazılımlar, Kullanıcı Dostu Ekranları ve Fonksiyonlarıyla, Proje Bazlı Çalışan İnşaat, İmalat ve Hizmet Firmalarının İşine Ciddi Katkı Sağlayacak Mimaridedir.


Bu Faydalar Temelinde, Yazılımların Ücretsiz Demolarını Denemenizi Öneriyor,


Şantiyeci Mimar Olarak, Proje Bazlı Çalışan İnşaat, İmalat ve Hizmet İşletmeleri için PİR'i,


On Yıllık Şirket Sahibi Olarak, Finans, Satış, CRM, Araç Yönetimi, Organizasyon, Salon Yönetimi İşletmeleri için YSM Yazılımın CHark, TAY ve TOY Yazılımlarını Tavsiye Ediyorum.


Ve, YSM Yazılım İle Yaptığımız İş Ortaklığının Hayırlı Olmasını Diliyorum.


Siz İşletme Sahipleri ile Ürün Satışıyla Yeni Başlayan Çözüm Evliliği veya Arkadaşlığı Sürecinin Kazan - Kazan Temelli Olacağının Bilinmesini Arzu Ediyor, İşlerinizde Kolaylıklar Diliyorum.


Mimar & Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

B. Serhat KÜÇÜKERDAL

Kurucu, Müdür

64 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page