YAPI MÜTEAHHİTLERİNE

  Kışı ve Zor Koşullarıyla Bilinen Eski Sovyetler Birliği Ülkelerinde, Sağlamcılığıyla Meşhur Rus Mühendislik Normlarıyla 2001_2009 Yıllarında Proje Yönetimi ve İnşaat Yapan, 2009_2019 Yıllarında Proje, Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, Bilirkişilik Hizmetleri Veren, Mesleki Tecrübeleri ile Detayları Yakalayan bir Kurucu'ya Sahip Olan MAYALAR, Sektöre Holistik Açıdan Bakabilmektedir.

  Üretimine Katkıda Bulunduğu, Proje Yönetimi ve Ticari Yönetimi Entegre Eden ve Şirket / Şantiye Yönetimine Holistik Açıdan Bakabilen PİR Online Proje ve İş Yönetimi Platformu ile MAYALAR, Yatırımcı, Müteahhit ve Proje Ofislerinin Verimliliğini Maksimize Edip, Kurumsal ve Dijital Dönüşümlerini Sağlamaktadır.  

1. İşveren Tarafından Temin Edilen Projelerin Süperpozelerini Yapar, Örtüşmeyenlerin Düzeltilmesini ve Şantiye_İşveren_Proje Ofisleri Arasındaki Koordinasyonu Sağlar.

2.  İşin Sözleşmesini, Teknik Şartname ve Birim Fiyat Tarif ve Analizlerinin Mevcudiyetini, Doğruluğunu ve Açıklarını Kontrol ve Tespit Eder.

3. Saha Tecrübesi Yeterli Olmayabilecek Proje Müelliflerince Hazırlanan  Uygulama Projelerini Kontrol Ederek, Daha Sağlam ve Ekonomik Malzemeleri ve Detayları İşveren ve Proje Ofislerine Teklif Eder.

4. PİR Online Proje ve İş Yönetim Yazılımının Şantiyede Kullandırarak Projenin Verimliliğini Artırır, Kayıp Kaçağı Minimize Eder ve Şantiye / Şirket Yönetimine Sürecin Karlılıkla ve Sürprizsiz Bitirilmesini Sağlar.

5. Şantiyenin Planlanandan Önce Bitirilerek Hedeflenen Karın Elde Edilmesi İçin İnşaat Stratejileri Geliştirir ve Uygular.

6. Sahadaki İmalatların Kalite Kontrolünü Yapar.

7. Hakediş ve İlave Hak Taleplerinin İşverene Şarjını, Sözleşmedeki Boşlukların Tespitini ve Kullanımını Sağlar.

 

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge