PİR ONLINE PROJE ve İŞ YÖNETİMİ PLATFORMU BAYİLİĞİ

  MAYALAR Mimarlık Müşavirliğin Yetkili Bayisi Olduğu, YSM.Bulut Üzerinden Online Çalışan PİR Proje ve İş Yönetim Platformu, KOÜ Teknoparkı'nda Kurulu YSM Yazılım Tarafından İlk Olarak Müteahhitlerin ve İnşaat Firmalarının Şantiyelerini ( Sahadaki Verilerini, Bütçelerini ve Proje İlerleyişini ) ve Şantiye – Merkez İlişkilerini Tek Bir Yerden Yönetme ve Kontrol Etme Amacıyla, Türk Tipi Proje / Şantiye Yönetimine Uygun Ülkemizin İlk Online İnşaat Şantiye Yönetim Programı Olarak 2010 Yılında Piyasaya Arz Edilmiştir.

 

  Sahadan Sürekli Alınan Geri Bildirimler ve Değişen Koşullara Göre Geliştirilen PİR'in ÜR-GE Faaliyetleri, 2016 Yılında Makine - Fırın - Endüstriyel Parçalar İmalatı ve Taahhüdü Yapan Firmalar ile 2017 Yılında Hizmet Üretimi ve Taahhüdü Yapan Firmaların da Dahil Olmasıyla Genişletilmiş, 2018 Yılına Gelindiğinde  PİR, Proje Bazlı Çalışan Üretim ve Hizmet Firmalarının Ortak İhtiyaçlarını Gideren, Faaliyetlerini Anlık Takip Edebildiği Bir Proje ve İş Yönetim Platformu'na Yükseltilerek Sektörel Bazda Branşlaşmıştır. Aynı Yıl, Sektörlere Getirdiği Çözümlerle Müşterilerine Ticari Yol Arkadaşlığı Yapan ve Kullanıcı Dostu Olduğu İçin Tercih Edilen PİR, YSM Yazılım Tarafından Firma Bünyesinden Ayrı A.Ş. Olarak Şirketleştirilmiştir.   

  

  MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, Sahip Olduğu İnşaat Tecrübesiyle ÜR-GE Faaliyetlerine Katkıda Bulunduğu PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu'nu,  Sunduğu Mimarlık ve Müşavirlik Hizmetlerinde Kullanmaktadır.

1/3

PİR, Excel + Ön Muhasebe Programlarının Fazlasıdır...  

  Proje ve Ticari Veriler, Birbirine Entegre Edilemeyen Excel ve Ön Muhasebe Programlarına Ayrı Ayrı Girilmektedir. Yavaş, Zahmetli ve Hata Riskine Açık Bu Çalışmanın Sonunda Alınan Karmaşık, Yetersiz ve Riskli Raporlar Firmanın Üretimini ve Yönetimini Ne Kadar Doğru Yönlendirebilir ki ?

 

  Bu Zahmeti, Riski ve Verimsizliği Ortadan Kaldırmak İçin Piyasaya Arz Edilen PİR, Proje ve Ticari Verilerin Tek Seferde Girildiği, Tüm Veri Akışının Tek Noktadan ve Her Yerden İzlenebildiği, Yönetici Özetinin Her Yerden ve İstendiği Zaman Alınabildiği, Projenin Planlanan Maliyet ve Karlılıktan Sapmalarına Anında Müdahaleye İmkan Veren, İstendiğinde Firmanın Mevcut Ön Muhasebe Programıyla Entegre Edilebilen İşletme ve Kullanıcı Dostu Bir Platformdur. 

  Proje Bazlı Çalışan İnşaat, Mekanik, Elektrik, İmalat ve Hizmet Firmaları,

 

  Aşağıdaki PİR Platformu Paketlerinden veya Faydalanacağınız Modüllerinden İhtiyacınız Olan Kullanıcı Sayısını ve Süreyi Kiralayarak Masraf Değil, İşinize, Kendinize, Geleceğinize Kazandıracak Önemli Bir Yatırım Yaparsınız.

 

Nasıl Bir Yatırım mı ?

  1. Tüm Faaliyetleri İstediğiniz Yerden, 7-24 İzler, Ölçer, Denetler, Anlık Raporlar, Özetle Nereden Nereye Gittiğinizi Görerek Müdahale Edersiniz.

  2. İşinizdeki Hızı ve Riski Kontrol Ederek Rekabet Şansınızı Artırırsınız.

  3. Kurumsal Hafızayı Kişilerden Bağımsız Oluşturursunuz. 

  * Detaylar İçin Lütfen Sayfanın Altındaki Başlıkları İnceleyiniz...

PİR'in Dijitalleşmek İsteyen KOBİ ve BOİ'lere Sunduğu Çözüm Modülleri :

pir_modülleri_0.png

Proje Bazlı İş Yapan Tüm Sektör ve İş Kolları İçin Temel Yönetim Çözümü :

1. PİR 101 ONLINE TEMEL PROJE YÖNETİMİ YAZILIMI

PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu'nu ilk defa kullanacak işletmeler için, PİR 101 ilk üç ay için aylık 101 TL yerine sadece 1 TL.

PİR 101 ile Projelerinizin Günlük İlerleyişini ve Bütçesini Kontrol Edebilir, Puantaj Takibini Kolayca Yapabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada Proje ve Hizmet Ofisi Çözümü :

2. PİR OFFICE ONLINE PROJE OFİSİ YÖNETİMİ YAZILIMI

PİR OFFICE ile Müşterilerinizi ve İlişkilerinizi, Sözleşmelerinizi, Ürün Stok ve Kayıtlarınızı Tutar ve Takip Edersiniz.

PİR OFFICE ile Aynı Zamanda Bir Ön Muhasebe Yazılımına da Sahip Olursunuz.

PİR OFFICE ile Projelerinizin Bütçe, Süreç, Proje Çalışanları, Tekrarlanan Gider gibi Başlıklarını Takip Edersiniz.

İnşaat - İmalat - Hizmet - Taahhüt Firmaları İçin Genişletilmiş Yönetim Çözümü :

3. PİR MAXI ONLINE PROJE ve İŞ YÖNETİMİ YAZILIMI

PİR MAXI ile Proje Yönetiminde İhtiyaç Duyduğunuz Modüller Bir Arada !

PİR MAXI'nin Gelişmiş Proje Yönetimi, Ön Muhasebe, Satınalma, Stok - Depo, İK - Maaş - Puantaj ve Toplantı - Görev Yönetimi Modülleriyle Projelerinizi Bütünleşik Olarak Yönetebilirsiniz.

PİR MAXI ile Proje Yönetimindeki Süreçlerinizi İstediğiniz Yerden İstediğiniz Zaman kontrol Eder, Şirketinizden Anlık Haberdar Olursunuz.

PİR Proje ve İş Yönetim Platformu Size Neler Kazandırır ?

​1. Ticari İlişkide Olduğunuz Her Kişi ve Firmayı Cari Hesap Olarak Tanımlayarak Takip Edersiniz,

2. Proje / Şantiye Bütçesini Takip Ederek Maliyet ve Karlılık Sapmalarına Anında Müdahale Edersiniz,

3. Finans ve Nakit Akışını, Hakedişleri, Tekrarlanan Ödemeleri, Gelir - Gider Faturalarını ve İrsaliyelerini Takip Edersiniz,

4. Sipariş, Teklif Toplama ve Satınalma Süreçlerini, Malzeme Stok ve Ambar Kayıtlarını Yönetir ve Takip Edersiniz,

5. Girdiğiniz İhaleleri, Sonuçlarını ve Rakiplerin Fiyatlarını Takip Edersiniz,

6. İşveren ve Taşeron Teklif ve Sözleşmelerini Takip Edersiniz,

7. Merkez-Şantiye-Şantiyeler Arası Ortak Giderleri Takip Ederek Yansıtabilirsiniz,

8. Personel İK, Puantaj ve Maaşlarını Takip Ederek Yönetirsiniz,

9. Günlük İmalatlarını Girer, Bütçe, İş Programı, Verimliliği Takip Ederek Yönetirsiniz,

10. Toplantıları ve Alınan Kararları, Aksiyonlar, Görevler ve Delegasyonları Takip Edersiniz,

11. İş Zekası ile Müşteri-Pazar, Ürün, Gelir-Gider, Azlar-Çoklar, Fırsat ve Satış Analizlerinizi Görür ve Takip Edersiniz,

12. Yönetici Özeti ile Patron-Finans-Proje-Hakediş-Satış-Satınalma-Gayrimenkul CRM Özetlerini ve Şirketinizde Bugün Neler Olduğunuz Takip Edersiniz.

  YSM.Bulut Teknolojisinin Size Avantajları Nelerdir ?

1. Yazılımları İnternete Bağlı Masaüstü, Dizüstü ve Tablet Bilgisayarlarınız ile Android, iPhone, Windows Phone Telefonlarınız İle Kullanabilirsiniz,

2. Şirket Merkezi, Şantiye, Operasyon Sahası, Mobil Şirket Çalışanları Arasında Anlık Eşgüdüm ve Entegre Yönetim Sağlarsınız,

3. Anlık Veri Girişi ve Alışıyla 'Şirkette Bugün Raporu'na Erişirsiniz,

4. Verilerinizin Günlük Yedeklendiği ve Şirket İmkanlarınızdan Daha Yüksek Güvenlikli, Profesyonel İŞNET Veri Merkezi Sunucularını Kullanırsınız, 

5. Tüm Yazılımları Daima En Güncel Sürümü İle Kullanır, Verilerinizi  Yedekleme İhtiyacı Duymazsınız,

6. Yazılımlar Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlarınızdan Bağımsız Çalıştığı İçin Virüsler, Hacker Saldırıları ve Bilgisayarların Çökmesi Riskleriyle Uğraşmazsınız,

7. Yazılım İçin Sunucu Alarak Donanım Yatırımı Yapmaya ve Teknik Personel Çalıştırmaya Gerek Duymazsınız.

PİR Paketleri Karşılaştırması :

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge