MİMARİ / İÇ MİMARİ OFİSLERE

  Kışı ve Zor Koşullarıyla Bilinen Eski Sovyetler Birliği Ülkelerinde, Sağlamcılığıyla Meşhur Rus Mühendislik Normlarıyla 2001_2009 Yıllarında Proje Yönetimi ve İnşaat Yapan, 2009_2019 Yıllarında Proje, Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, Bilirkişilik Hizmetleri Veren, Mesleki Tecrübeleri ile Detayları Yakalayan bir Kurucu'ya Sahip Olan MAYALAR, Sektöre Holistik Açıdan Bakabilmektedir.

  Üretimine Katkıda Bulunduğu, Proje Yönetimi ve Ticari Yönetimi Entegre Eden ve Şirket / Şantiye Yönetimine Holistik Açıdan Bakabilen PİR Online Proje ve İş Yönetimi Platformu ile MAYALAR, Yatırımcı, Müteahhit ve Proje Ofislerinin Verimliliğini Maksimize Edip, Kurumsal ve Dijital Dönüşümlerini Sağlamaktadır.  

1. ​Projelerde İnşaatın Maksimum Sağlamlığı ve Optimum Maliyetini Karşılayacak Malzeme ve Detayların Seçimine Katkıda Bulunarak İşveren ve Yükleniciler Nezdinde Ofisin İtibarını Korur.  

2. Projelerin Süperpozelerini Uygulamacı Gözüyle Yaparak Problemleri İnşaat Aşamasından Önce Tespit Eder, Sahadan Gelecek 'Acil Proje' Şarjını Önler.

3. Uygulamacı Gözüyle Projeleri Değerlendirerek, Sahanın İşini Kolaylaştıracak Uygulanabilir Detayları, Klavuz Planları, Kaplama Detaylarını, Mahal Listelerinin Hazırlanmasını Sağlayarak, Ofisin İş Yükünü ve Anlık Artabilecek Kaosu Azaltır, Sahayla Proje Ofisi Arasında Köprü Olur.

4. Keşfin, Birim Fiyat Tariflerine ve Analizlerine Göre Yapılmasını Sağlar.

5. İş Programına Göre Projelerin Sahaya Teslim Edilmesi Sürecine Yardımcı Olur.

Her Gayrimenkul veya İnşaat Yatırımı, Taahhüdü, Tadilatı Bir Projedir. İşimiz, Müşterimizi Anlamak, Seçenekleri Sunmak, Süreç Haritasını Hazırlayarak Yönetmek, Ona Para ve Nam Kazandırmaktır.

Karabaş Mh. Köseoğlu Sk. 17 / 2 İzmit KOCAELİ

  • LinkedIn Sosyal Simge

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

2009-2020 Tüm Hakları Saklıdır