KURULUŞ

  Kurucunun, 1996 - 2001 Yıllarındaki Proje ve 2001 - 2009 Yıllarındaki Yurt Dışı Şantiye Tecrübeleri Akabinde Serbest Mimarlık Hizmetleri Vermek Üzere 2009’un Başında, İzmit'te, MAYA MİMARLIK Adıyla Temelini Attığı Şirket, Yılın İkinci Yarısında Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri Vermek Üzere MAYALAR PROJE GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ünvanı ve 27913 Sicil Nosu İle Kocaeli Ticaret Odası’na Kayıt Oldu. MAYALAR MİMARLIK MÜŞAVİRLİK, Şirketin Markasıdır.

  Şirket Kurulmasına Müteakip 2009 - 2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ( Ekspertiz ) ve Müşavirliği,  Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı ve Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. Kurucunun Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Kurduğu Uzman Ekibiyle, Gözlemlediği Piyasa Koşullarındaki İhtiyaca İstinaden 2019 Sonrasında, İmalat ve Hizmet Sektörü Firmaları, Yatırımcılar, Mülk Sahipleri ve Ticari Kiracılar İçin Mimari Müşavirlik Hizmetleri Vermeye Odaklanmıştır.

  Şirketin İsmi, İnsanın En Temel İhtiyaçları İle Arasında Kurulan İlişkiden Doğdu. İnsanlığın Tarımsal Faaliyete Başlamasıyla Beraber Temel Gıdası Olan Ekmeğin Üretiminde UN - SU - TUZ Üçlüsünü Harekete Geçirip, Ekmeği Oluşturan MAYA’dır. Buradan Hareketle, ARSA - YATIRIM KARARI - SERMAYE Üçlüsünün EKMEĞE Yani YAPIYA Dönüşebilmesi İçin Gereken Maya, İlim ve Tecrübe Sahibi MAYALAR Mimarlık Müşavirlik'tir.

  Logomuza Dikkatle Bakıldığında MAYA Yazdığı Görülecektir...

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge