KURULUŞ

  Kurucunun, 1996 - 2001 Yıllarındaki Proje ve 2001 - 2009 Yıllarındaki Yurt Dışı Şantiye Tecrübeleri Akabinde Serbest Mimarlık Hizmetleri Vermek Üzere 2009’un Başında, İzmit'te, MAYA MİMARLIK Adıyla Temelini Attığı Şirket, Yılın İkinci Yarısında Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri Vermek Üzere MAYALAR Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ünvanı ve 27913 Sicil Nosu İle Kocaeli Ticaret Odası’na Kayıt Oldu.

  Şirket Kurulmasına Müteakip MAYALAR Mimarlık Müşavirlik Markasıyla 2009 - 2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ve Müşavirliği,  Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı ve Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetlerini Kapsayan Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri Verdi. 

 

  Kurucu, Merakla ve Severek İcra Ettiği Mimarlık Mesleğinde, Kararları Olgunlaştırıcı Nitelikli Sorular Sorabilme, Tasarıma Uygulamacı - Değerlemeci - Pazarlamacı Gözüyle Bakabilme, İnşaat Stratejileri Geliştirebilme ve Uygulayabilme, Yatırım ve İş Süreçlerine Holistik Açıdan Bakarak Problemleri Kestirebilme - Teşhis Edebilme ve Analitik Çözebilme, Hızlı - Detaylı - Seçenekli Düşünerek Kötümser Senaryoları da Gözönünde Bulunduran Süreç Haritası Hazırlayabilme ve Yönetebilme, Karar - Sonuç Analizlerini Başarıyla Yapabilme Yeteneklerini Kazandı.

 

  Edinilen Bu İş Tecrübeleri İle Şirket, 2020 Yılı İtibariyle MAYALAR Proje Yönetim Yazılım Markası ile Başta İnşaat, İmalat, Enerji, Hizmet Sektörleri Olmak Üzere Projeler ve İşletmelerdeki Faaliyetler ile Maliyetlerin Ölçümü, Takibi ve Kontrolünün Yapılarak Yatırımın ve Şirketin Karlılığını Artırmak, Yönetimini Kolaylaştırmak İçin Proje Yönetim Hizmetlerine Odaklandı.

 

  Hizmetinin Başarısı İçin Yurt İçi ve Dışı Farklı Sektörlerden Edinilen Sağlam Bir Piyasa Tecrübesi, İşletme  ve Mevzuat Bilgileri İle Üretilmiş, Bulut Tabanlı, Online Proje, İş ve İK Yönetimi Yazılımların Sahibi, KOÜ Teknoparkı'nda Konuşlu PİR ve YSM Yazılım Şirketi ile 2019 Yılında Bayilik Sözleşmesi İmzaladı. 2020 Yılı Başında Yaşanan Covid-19 Süreciyle Hızlanan İş ve Sosyal Hayattaki Dijitalleşme, Şirketin Piyasadaki Konumlanmasının İsabetini Gösterdi. 

  Şirketin İsmi, İnsanın En Temel İhtiyaçları İle Arasında Kurulan İlişkiden Doğdu. İnsanlığın Tarımsal Faaliyete Başlamasıyla Beraber Temel Gıdası Olan Ekmeğin Üretiminde Un - Su - Tuz Üçlüsünü Harekete Geçirip, Ekmeği Oluşturan MAYA’dır. Buradan Hareketle, Arsa - Yatırım Kararı - Sermaye Üçlüsünün Ekmeğe Yani Yapıya Dönüşebilmesi, Bu Sürecin Yönetilmesi ve Karlı Bir Yatırım Olabilmesi İçin Gereken Maya, İlim ve Tecrübe Sahibi MAYALAR Proje Yönetim Yazılım'dır. 

  Logomuza Dikkatle Bakıldığında MAYA Yazdığı Görülecektir...

Show More

Her Gayrimenkul veya İnşaat Yatırımı, Taahhüdü, Tadilatı Bir Projedir. İşimiz, Müşterimizi Anlamak, Seçenekleri Sunmak, Süreç Haritasını Hazırlayarak Yönetmek, Ona Para ve Nam Kazandırmaktır.

Karabaş Mh. Köseoğlu Sk. 17 / 2 İzmit KOCAELİ

  • LinkedIn Sosyal Simge

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

2009-2020 Tüm Hakları Saklıdır