ARSA ve ARAZİ YATIRIMI EKSPERTİZİ

  A) Ekspertiz Raporu  

  Şirketimiz, Uluslararası Değerleme Standartları'na Uygun Olarak, Tüzel Ve Özel Kişiler İle Resmi Kurum ve Kuruluşlara Ait Gayrimenkullerin, Gayrimenkul Haklarının ve Projelerinin Ekspertiz ( Gayrimenkul Değerleme ) Raporlarını Hazırlamaktadır.

  Şirketler, Duran Varlıklarındaki Değer Artışlarını, Ekspertiz Raporuyla Bilançolarına Yansıtarak Kredibilitelerini Artırırlar. 

  Ekspertiz Aşamaları :

  1. Tapu'da Takyidat ( İpotek - Şerh - Beyan Kısıtlılığı ) Sorgulaması,

  2. Belediye'de Adres, İmar Durumu ve İmar Planı Sorgulaması, 

  3. Tarım Müdürlüğü'nde İmar Durumu Kısıtları Sorgulaması,

  4. Yerinde Gayrimenkulün Konumu, Durumu, Çevresi ve Mevcut Piyasasının Analizleri, 

  5. Elde Edilen Verilerin Değerlendirilmesiyle Gayrimenkulün O Günkü Piyasa Değerini Gösteren Raporun Hazırlanması.

  B) Fizibilite - Binanın En Verimli Kullanımı - Karlılık Analizi Raporu

  • Satın Alımı / Kiralanması / Hasılat Paylaşımı Yatırımı Yapılacak Arsa veya Arazinin Ekspertiz Raporu İle İdari - Teknik ve Piyasa Değeri Araştırması,

  • Arsaya veya Araziye Yapılabilecek Proje Modellerinden Her Birinin Yatırım Maliyetlerinin Hesabı,

  • Proje Modellerin Nakit Akış Tablolarında Çıkan, Net Bugünkü Değer ( NPV ) ve İç Verimlilik Oranı ( IRR ) Kriterlerine Dayanan, Finansal Olarak Olanaklı, Ekonomik Olarak Azami Düzeyde Verimli Kullanımı ve Karlılığı Analizi Raporu.

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge