KAT İRTİFAKI VE MÜLKİYETİ KURULUMU

  Aşağıdaki Karma Yapı Projesi Spesifik Bir Örnek Olmakla Beraber Kurucu Tarafından veya Piyasada Projelendirilen Birçok Binanın Kat İrtifakı ve Kat Mülkiyetini Kurarak Belediyeye Onaylattı ve Tapuya Tescil Ettirdi ve Tapu Senetlerini Maliklere Teslim Etti.

  Referans :

 

  İki Bloktan Oluşan Time Tower Rezidans ve Titanic Otel Projesinin Otel Bloğu ve Rezidans Bloğundaki Toplam 171 Bağımsız Bölümün ( Bir Banka, Sekiz Dükkan, 162 Daire ) Proje Üzerinden Değerlemesi Yapıldı, Tüm Bağımsız Bölümlerin Arsa Payları Kat Mülkiyeti Kanunu’nun 3. Maddesinde Tanımlandığı Şekilde Belirlendi, Karma Yapının Yönetim Planı Mimari Projesine Göre Yazılarak Kat İrtifak Tapuları Çıkarıldı.

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge