YSM.BULUT ONLINE İŞLETME YÖNETİMİ YAZILIMLARI BAYİLİĞİ

  MAYALAR Mimarlık Müşavirlik'in Yetkili Bayisi Olduğu YSM.Bulut Yazılımları, KOÜ Teknoparkı'nda Kurulu YSM Yazılım Firmasınca 2009 Yılında Piyasaya Arz Edilmiştir. Temeli 1996 Yılına Dayanan YSM, Kuruluşundan Beri İşletmelerin Maliyetlerini Kullanıcı Dostu Teknolojisiyle En Aza İndirmeye ve Verimliliklerini Artırmaya Odaklanmıştır. Birbirinden Farklı İmalat ve Hizmet Sektörlerinden 4.000'in Üzerinde İşletmeyle Yaptığı AR-GE ve ÜR-GE Çalışmalarında, Sahada Edindiği Tecrübelerle Geliştirdiği, İşinizi Her Yerden Kolayca Yönetmenizi Hedefleyen Yazılımları, Tamamıyla Yerli ve Milli Kaynaklarla Üretilen Türkiye'nin İlk Bulut Bilişim Platformlarından YSM.Bulut Üzerinde Çalışmaktadır.  

  YSM Yazılım, 2017 Yılında Hizmet İhracatında Ülke Çapında 452., Bilişim İhracatında ise 36. Olmuştur. 2019 Mayıs İtibariyle 50 Ülkenin Ticari Ateşelikleriyle Çalışan YSM'nin Halen Altı Dilde Hizmet Veren Yazılımları Sekiz Dile Çıkarılmaktadır. Satış ve Satış Sonrası Hizmet Ağı ile Tüm Türkiye Çapında Hizmet Veren YSM, Kamu, Banka ve GSM Sektörü Projeleri ile Yurt Dışı Çalışmalarını da Yürütmektedir.

  Tüm Sektörlerdeki Firmalar İçin Geçerli Olan İş Fırsatlarını Kollamak, Yakalamak ve Kazancı Artırmak Ancak İhtiyaç Olan Yatırımla Gerçekleşir. Yazılım İşte Bu Yatırım'dır. MAYALAR Mimarlık Müşavirlik Olarak, 'Ürün Satmak İçin İYİ YAZILIM ŞART, Yetmez İYİ MÜŞAVİRLİK ŞART, Daha Çok Satmak İçin İYİ PAZARLAMA ŞART' Diyen Firmaların Daimi Yol Arkadaşıyız.  

  YSM Yazılım, Karmaşık ve Aşırı Yüklü Çözümleri Kullanmak Zorunda Kalan İşletmeleri Rahatlatacak Çözümlere Ağırlık Vererek, 2.000+ Ekran ve 100+ Modülden Oluşan Çok Büyük Bir Yazılım Ailesi Üretmiştir. Şirketinizde Yazılım ve ERP Çözümleri Varsa, Kullanmaya Devam Etmek İstiyor Ancak Eksikliklerini Bir Yazılım Fabrikası Gibi Çalışan YSM’nin Lego Misali Modüler Çözümleri ile Gidermek İstiyorsanız, Birleştirme Yeteneğimiz ( Veri Entegrasyonu ) ile Müşterilerimizin Finansal ve İnsan Kaynağını Korumalarına ve Daha Etkin Kullanabilmelerine Fırsat Veriyoruz. 

YSM.Bulut Yazılımları, Excel + Ön Muhasebe Programlarının Fazlasıdır...  

  Proje ve Ticari Veriler, Birbirine Entegre Edilemeyen Excel ve Ön Muhasebe Programlarına Ayrı Ayrı Girilmektedir. Yavaş, Zahmetli ve Hata Riskine Açık Bu Çalışmanın Sonunda Alınan Karmaşık, Yetersiz ve Riskli Raporlar Firmanın Üretimini ve Yönetimini Ne Kadar Doğru Yönlendirebilir ki ?

 

  Bu Zahmeti, Riski ve Verimsizliği Ortadan Kaldırmak İçin Piyasaya Arz Edilen YSM.Bulut Yazılımları, Sözleme ve Ticari Verilerin Tek Seferde Girildiği, Tüm Veri Akışının Tek Noktadan ve Her Yerden İzlenebildiği, Yönetici Özetinin Her Yerden ve İstendiği Zaman Alınabildiği, Projenin Planlanan Maliyet ve Karlılıktan Sapmalarına Anında Müdahaleye İmkan Veren, İstendiğinde Firmanın Mevcut Ön Muhasebe Programıyla Entegre Edilebilen İşletme ve Kullanıcı Dostu Yazılımlardır. 

   Girişimciler, Tüm İmalat ve Hizmet Sektöründeki KOBİ'ler, Personeline Araç Kiralayan Firmalar, Piyasaya Araç - Vinç - İş Makinası - Makina - Ekipman Kiralayan Firmalar, Organizayon - Etkinlik Düzenleyen Firmalar,

 

  Aşağıdaki YSM.Bulut Yazılımlarından veya Faydalanacağınız Modüllerinden İhtiyacınız Olan Kullanıcı Sayısını ve Süreyi Kiralayarak Masraf Değil, İşinize, Kendinize, Geleceğinize Kazandıracak Önemli Bir Yatırım Yaparsınız.

 

Nasıl Bir Yatırım mı ?

  1. Tüm Faaliyetleri İstediğiniz Yerden, 7-24 İzler, Ölçer, Denetler, Anlık Raporlar, Özetle Nereden Nereye Gittiğinizi Görerek Müdahale Edersiniz.

  2. İşinizdeki Hızı ve Riski Kontrol Ederek Rekabet Şansınızı Artırırsınız.

  3. Kurumsal Hafızayı Kişilerden Bağımsız Oluşturursunuz. 

  * Detaylar İçin Lütfen Sayfanın Altındaki Başlıkları İnceleyiniz...

  YSM.Bulut İşletme Yönetimi Yazılımı Modülleri :

1. CHARK ONLINE İŞLETME CARİ HESAP YAZILIMLARI

CRM, Muhasebe, Satın Alma ve Temel Proje Yönetimi İçin Tek Çözüm :

CHark Ön Muhasebe Yazılımı İle Kasa, Banka, Çek, Senet, Fatura, İrsaliye, Stok İşlemlerinizi Kolaylıkla Takip Edebilir, Özet Ekranlarla Günlük Nakit Giriş - Çıkışlarınızı Kolaylıkla Görebilirsiniz. 

CHark CRM Yazılımı İle Müşteri Segmentasyonunu Yapabilir ( Mevcut-Olumlu-Aday-Terkeden ), İlişkilerinizi Yöneterek Stratejilerinizi Çeşitlendirebilirsiniz.

CHark 360 Yazılımı İle Ön Muhasebe ve CRM Yazılımlarını Beraber Entegre Olarak Kullanabilirsiniz.

2. TAY ONLINE TİCARİ ARAÇ YÖNETİMİ PROGRAMI

Şirket Araçları ile Araçlarından Gelir Elde Eden Şirketler İçin :

  Şirket Araçlarının Maliyetlerinin Takip Edilebilmesi İçin Geliştirilen TAY, Araçlarından Gelir Elde Eden Şirketlerce de Kullanılan ve Her Sektöre Uygun Bir Yazılımdır. TAY ile Şirket Mülkiyetindeki ve Kiralık Araçlara Ait Maliyet Hesaplarını, Sefer ve Yakıt Kayıtlarını Tutar, Muayene, Bakım, Lastik, Sigorta, Ceza vb. İşlemlerinizi Kayıt Altına Alırsınız. İrsaliye / Fatura ve Finans İşlerinizi Yönetirsiniz. Araç Takip Cihazlarıyla da Entegre Edilebilen Yazılımla Araçlarınızı, Maliyetlerini ve Gelirlerini Telefonunuzdan Kolayca Takip Ediersiniz.

3. TOY ONLINE SALON ve ORGANİZASYON YÖNETİM PROGRAMI

Düğün Salonu, Etkinlik ve Organizasyonların Yönetimi İçin :

  Eski Türkçe'de Düğün Anlamına Gelen TOY, Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Otel, Organizasyon Şirketi vb. İşletmelerin Açık ve Kapalı Mekanlarda Düzenlediği Düğün, Toplantı, Cemiyet, Davet, Organizasyon ( Event ) gibi Etkinliklerinin Rezervasyon Kayıtlarının Tutulması, Teklif ve Sözleşmelerinin Yapılması ve Takibi, Kasa ve Cari Hesaplarının Tutulması, Stok - Depo - İrsaliye ve Faturaların Takibi ve Düzenlenmesi, Banka Gelir - Gider Raporlarının Alınması ve Online Tahsilat İşlemlerini Yürütülmesi, Takibi ve Kolayca Yönetilmesi için Geliştirilmiş, Ajanda ve Excel'den Çok Fazlasını Veren ve Telefondan İzlenebilen, Türkiye’nin Online Salon ve Organizasyon Yönetimi Yazılımıdır.

  YSM.Bulut İşletme Yönetimi Yazılımları Size Neler Kazandırır ?

1. İç-Dış Üretimi ve Dış Hizmet Kaynağı Kullanımını Tam Zamanında Yönetirsiniz,

2. Ekibiniz İçinde Koordinasyonu, Motivasyonu, Verimliliği Yakalarsınız,

3. Etkili Bir Hizmet Yönetimi Sağlayarak Rakiplerinizle Aranızdaki Hizmet Farkınızı Açarsınız,

4. Raporlarınızı Anlık İncelersiniz,

5. Şirket / Proje Bütçesi Hazırlar ve İzlersiniz,

6. Finansal Durumunuzu, Önünüzü, Buzdağının Tamamını Görürsünüz,

7. Görevler, Siparişler ve İş Takvimlerini Takip Edersiniz,

8. Sahadayken Teklif Alıp, Hazırlar ve Gönderirsiniz,

9. Stoklarınızı Yönetir, Faturalarınız Kesersiniz,

10. Alacak - Verecek - Ödeme Para Hareketlerini Yönetirsiniz,

11. Projelerin İlerleme Durumlarını ve Kârlılığını Takip Edersiniz.

  YSM.Bulut Teknolojisinin Avantajları Nelerdir ?

1. Yazılımları İnternete Bağlı Masaüstü, Dizüstü ve Tablet Bilgisayarlarınız ile Android, iPhone, Windows Phone Telefonlarınız İle Kullanabilirsiniz,

2. Şirket Merkezi, Şantiye, Operasyon Sahası, Mobil Şirket Çalışanları Arasında Anlık Eşgüdüm ve Entegre Yönetim Sağlarsınız,

3. Anlık Veri Girişi ve Alışıyla 'Şirkette Bugün Raporu'na Erişirsiniz,

4. Verilerinizin Günlük Yedeklendiği ve Şirket İmkanlarınızdan Daha Yüksek Güvenlikli, Profesyonel İŞNET Veri Merkezi Sunucularını Kullanırsınız, 

5. Tüm Yazılımları Daima En Güncel Sürümü İle Kullanır, Verilerinizi  Yedekleme İhtiyacı Duymazsınız,

6. Yazılımlar Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlarınızdan Bağımsız Çalıştığı İçin Virüsler, Hacker Saldırıları ve Bilgisayarların Çökmesi Riskleriyle Uğraşmazsınız,

7. Yazılım İçin Sunucu Alarak Donanım Yatırımı Yapmaya ve Teknik Personel Çalıştırmaya Gerek Duymazsınız.

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge