GAYRİMENKUL EKSPERTİZİ

  Kurucu, Kocaeli'nde Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı Alarak Hizmet Veren İlk Uzmanlardandır. 

  2009-2011 Yıllarında Vakıf, ABC ve ACE Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’lerinin Kocaeli Temsilcisi Olarak, Kocaeli Ve Yalova İllerinde Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın Gayrimenkul Değerleme Raporlarını Hazırladı.

  2011 Yılından İtibaren, Satın Alacağı ve Satacağı Mülklerin Riskini ve Piyasa Değerini Öğrenmek İsteyen Özel ve Tüzel Kişiler İle, Duran Varlıklarındaki Gayrimenkullerin Değer Artışını Güncelleyip, Kredibilitesini Artırmak İsteyen Tüzel Kişilere Hizmet Vermektedir. 

 

  Referanslar :

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge