ARAZİ / ARSA YATIRIMCILARINA

1. Yatırım Amacıyla Arazi Satın Almak İsteyenlere, Devletin Yatırım Kararı Aldığı / Alacağı Bölgelerdeki Fırsatları Sunar.

2. Ziraat veya Hayvancılık Yapmak Üzere Arazi Satın Almak İsteyenlere, Tarım Müdürlükleri Bölgesel İmar İzinlerine ve Planlanan Kapasiteye Göre Yer Araştırması Yapar, Seçenekleri Bulur, Değerlemelerini Yaparak Karşılaştırır. 

3. Ticari, Sanayi, Depolama, Konut Yatırımı İçin Arsa Almak İsteyen Yatırımcılar İçin İhtiyaç Analizlerini Gözden Geçirir, Belediye İmar Durumlarına Göre Planlanan İnşaat Alanının Yapılabileceği Seçenekleri Bulur, Değerlemelerini Yaparak Karşılaştırır.

4. Hazırladığı Gayrimenkul Değerleme Raporlarına Göre Karşılaştırılıp, Karar Verilen Arazi / Arsayı, Yatırımcının Alabileceğinden Daha Düşük Fiyata Satın Alır ve Yatırımcıya Satar.

 

KİMDİR ?

MAYALAR Mimarlık Müşavirlik, 1996_2001 Yıllarındaki Proje ve 2001_2009 Yıllarındaki İnşaat Yönetimi Tecrübeleri Üzerine, 2009 Yılında İzmit’te Kuruldu. 2009_2019 Yıllarında Proje, Proje Geliştirme, İç Mekan Tasarımı, Gayrimenkul Ekspertizi ve Müşavirliği, Fizibilite ve Karlılık Analizi, Kat İrtifakı_Mülkiyeti Kurulumu ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri Verdi. 1996'dan Beri Mimarlık Mesleğinde Edindiği Karar - Sonuç Analizi, Doğru Soruyu Sorabilme, Holistik Düşünebilme Yetenekleri, İşindeki Samimiyeti ve Uzman Ekibiyle MAYALAR, 2019’dan İtibaren İmalat ve Hizmet Firmaları, Yatırımcılar, Müteahhitler, Mülk Arz ve Talep Edenlerin Karlılığı İçin Müşavirlik Hizmetlerine Odaklanmıştır.

ÜYELİKLER :

Karabaş Mh. Hürriyet Cd. 137 / 3 İzmit KOCAELİ

Mayalar Proje Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

      2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır

  • LinkedIn Sosyal Simge